Autorizēties

Attēls
  • Pasūti šodien
    Saņem šodien
  • Piegāde visā Baltijā
  • 100% garantija
  • 100% nauda atpakaļ
  • Atgriez preci 14 dienu laikā

Riepu spiediena sensori

Riepu spiediena kontroles sensori

TavasRiepas.lv riepu servisa centros piedāvājam riepu spiediena kontroles sensoru iegādi, programmēšanu, uzstādīšanu un remontu.

TPMS (Tire Pressure Monitoring System) jeb riepu spiediena kontroles sistēma, kas brīdina autovadītāju par spiediena zudumu vienā vai vairākās riepās.

Pie mums ir iespēja iegādāties oriģinālos BMW riepu spiediena sensorus. Šie sensori der lielākajai daļai BMW auto modeļiem, sākot ar 2008. ražošanas gadu. 
Viena oriģinālā BMW sensora akcijas cena ir sākot no 29 EUR. 

Riepu spiedena kontroles sistēma (TPMS) ir divu veidu: tiešā un netiešā.

Tiešā riepu spiediena kontroles (TPMS) sistēma izmanto sensorus, kas novietoti riepās un uzmana riepu spiedienu. Daži sensori pat spēj mērīt temperatūru. Iegūtie dati tiek nosūtīti uz centralizētu kontroles moduli automašīnā, kur tos analizē un, ja spiediens ir zemāks kā vajadzētu būt, tad par to  kontrolpanelī tiek brīdināts autovadītājs. Katram sensoram ir unikāls sērijas numurs, lai sistēma nesajauktu datus ar citu automašīnu, kā arī datus no katras riepas. Jāņem vērā, ka daudzi autoražotāji izmanto citu firmu ražotos sensorus, tāpēc to apkalpošanai vai aizvietošanai būs nepieciešams pieredzējis un zinošs tehniķis. 

Sensoru darbību nodrošina vienreizējas baterijas, kad tās ir tukšas, tad ir pienācis laiks sensoru nomaiņai. Pie mums Tu varēsi iegādāties jaunus sensorus, kuru nomaiņu veiks mūsu pieredzējušie meistari. Ar laiku arī nolietojas ventīļa komplektējosās detaļas, kuras gan ir iespēja atsevišķi nomainīt.

Vidēji viena sensora cena ir EUR 45.00.

Netiešā riepu spiediena kontroles (TPMS) sistēma balstās uz riteņu ātruma sensoriem, kurus izmanto ABS sistēma. Tā mēra katra riteņa griezes ātrumu. Balstoties uz šiem datiem, “borta” kompjūteram ir iespējams noteikt riepas izmēru, ja tas ir samazināts, tad tas brīdinās vadītāju. Netiešā sistēma patiesībā nemēra spiedienu riepās, tā mēra rotācijas ātrumu un sūta signālu kompjūteram. Šīs sistēmas priekšrocības – nav vajadzīga speciāla apkope, nav nepieciešams uzstādīt otru sensoru komplektu ziema vai vasaras riepu komplektam. Mīnuss – sistēma informē vadītāju tikai tad, ja spiediena zudums ir vairāk kā 30%.

Vai manai automašīnai ir riepu spiediena kontroles (TPMS) sistēma?

Ja kontrolpanelī ir šāds apzīmējums - ( ! ), tad Tavs auto ir aprīkots ar riepu spiediena mērīšanas sistēmu. Tiešā TPMS atspoguļos arī reālo spiedienu katrā riepā (arī auto neesot kustibā), savukārt, netiešā brīdinās tikai gadījumos, ja no iestatītā riepu spiediena, tas būs samazinājies un auto atradīsies kustībā.

 Kad nepieciešama apkope vai sistēmas atjaunošana?

 Mainot riepas  (ja riepas tiek noņemtas no diskiem) vai, ja uz automašīnas vadības paneļa deg TPMS brīdinājuma zīmīte.

- Cik tas aizņems laiku?  

Vidēji vienas vieglās automašīnas riepu spiediena kontroles (TPMS) sistēmas programmēšana aizņem 20 minūtes (bez riepu maiņas).

Cenrādi skatīt šeit .

Zvaniet

+371 22464323+37127233000 +37120533000