Autorizēties

Attēls
  • Pasūti šodien
    Saņem šodien
  • Piegāde visā Baltijā
  • 100% garantija
  • 100% nauda atpakaļ
  • Atgriez preci 14 dienu laikā

Jaunumi

Aicinam piedalīties «Bridgestone» rīkotajā pasākumā «Drošam ceļam vasarā!».

Aicinam piedalīties «Bridgestone» rīkotajā pasākumā «Drošam ceļam vasarā!».
25Maijs2017

Bērniem veltītā pasākumā 1.jūnijā Drošas braukšanas skolas (DBS) pārstāvji atgādinās par satiksmes drošību vasaras brīvlaikā.

Atbilstoši Ceļu satiksmes drošības direkcijas datiem teju trešdaļa ceļu satiksmes negadījumu, kuros cietuši bērni, notiek tieši vasaras mēnešos, tāpēc «DBS Autoskola» un riepu ražotājs «Bridgestone» kopā ar partneriem 1.jūnijā rīko pasākumu «Drošam ceļam vasarā!». Tā laikā bērniem tiks atgādināti galvenie satiksmes drošības pamatprincipi - ceļu satiksmes noteikumu un piesardzības ievērošana, kā arī droša inventāra lietošanas nozīme.

«Reti aizdomājamies, ka vasara ir bīstamākais laiks bērniem. Devušies brīvdienās jaunieši kļūst bezrūpīgāki, savukārt vecāki - paļāvīgāki. (..) Pasākuma laikā bērniem mācīsim būt apdomīgiem arī vasarā, atgādināsim ceļu satiksmes noteikumus un to, cik lielu lomu spēlē inventāra, piemēram, aizsargķiveres, atstarojošās vestes, elkoņu un ceļu sargu nēsāšana,» pauda DBS direktors Jānis Vanks.

Pasākums notiks 1.jūnijā pie tirdzniecības centra «Spice» no plkst.11 līdz plkst.19. Tajā aicināti piedalīties vecāki ar bērniem vecumā līdz 14 gadiem. Visas aktivitātes būs bez maksas.

 

Citi jaunumi

Zvaniet

+371 22464323+37127233000 +37120533000