Autorizēties

Attēls
  • Pasūti šodien
    Saņem šodien
  • Piegāde visā Baltijā
  • 100% garantija
  • 100% nauda atpakaļ
  • Atgriez preci 14 dienu laikā

Jaunumi

Informācija par Corona vīrusu.

Informācija par Corona vīrusu.
23Marts2020

Sveiks!

Informācija par Corona vīrusu.

Ņemot vērā Covid-19 pandēmiju pasaulē un Latvijā, veselība un drošība šajā situācijā ir prioritāte. Ikvienam no mums jābūt atbildīgam un jācenšas ierobežot korona vīrusa izplatība.

          Mēs, Tavasriepas.lv, darīsim visu iespējamo, lai uzlabotu kopējo situāciju. Korona vīrusa izplatība ir ļoti nopietna problēma. Mēs esam gatavi līdzdarboties un iesaistīties valstiska līmeņa preventīvajos pasākumos, lai atrisinātu gaidāmos izaicinājumus. Esam pateicīgi visiem mūsu klientiem un partneriem, kuri ir gatavi piedalīties un sniegt savu ieguldījumu šajā sarežģītajā laikā.

Vairāki riepu ražotāji, kā piemēram, Goodyear, Debica u.c., kas uz laiku slēdz savas rūpnīcas Eiropā, lai parūpētos par darbinieku veselību un drošību.

          Tā kā tuvojas kārtējā sezonālā riepu maiņa, esam entuziasma pilni un gatavi apkalpot mūsu klientus! Riepu un disku noliktavas ir pilnībā nokomplektētas ar jaunākajiem riepu modeļiem, visām gaumēm un iespējām, sākot no augsta līmeņa, Premium klases riepām, glauniem un jaudīgiem spēkratiem, beidzot ar ļoti izdevīgām budžeta klases riepām no Eiropas un Āzijas valstīm. Piedāvājam arī mazlietotas riepas no Skandināvijas un Vācijas. Lietotās riepas tiek pārbaudītas uz vietas mūsu noliktavā un tāpat kā jaunām riepām, arī lietotajām riepām, dodam garantiju.

         Veiksim riepu maiņu visām automašīnām, kam nepieciešams, kā arī joprojām nodrošināsim visus pārējos pie mums pieejamos pakalpojumus- nesezonas riepu uzglabāšanu, riepu un disku remontu, kondicionieru uzpildi, savirzes regulēšanu, automašīnas datordiagnostiku, ritošās daļas pārbaudi, lukturu regulēšanu un visu pārējo!

         Tu vari būt pilnībā drošs, ka mēs esam īstenojuši visus nepieciešamos pasākumus, lai samazinātu infekcijas risku un fiziska kontakta nepieciešamību mūsu tirdzniecības vietās. Mēs ievērojam Latvijas Slimību profilakses un kontroles centra vadlīnijas, tāpēc esam ieviesuši šādus pasākumus:

*Visos Tavasriepas.lv servisa centros nodrošināti dezinfekcijas līdzekļi, kas ir brīvi pieejami klientiem un darbiniekiem.

*Visos Tavasriepas.lv servisa centros esam noteikuši biežāku telpu tīrīšanu un dezinficēšanu, it īpaši tualetes, durvju rokturus utt.

*Darbinieki, kuri var tikt pakļauti infekcijas riskam vai kuriem konstatēti infekcijas simptomi, nedrīkst ierasties darbavietā.

*Mēs lūdzam visiem klientiem – nevilcinieties atcelt vai atlikt pierakstus uz Tavasriepas.lv servisa pakalpojumiem, ja nejūtieties veseli vai jūs pēdējās 14 dienās esat apmeklējuši Covid-19 skartās valstis. Mēs, protams, esam elastīgi attiecībā uz laiku maiņu servisa darbiem, piegādēm, kā arī citos jautājumos. Mēs nodrošinām efektīvu saziņu arī tad, ja klientam nav iespējas ierasties pie mums. Mūs joprojām iespējams sasniegt pa tālruni, kā arī ar SMS, Whatsupp un e-pastu palīdzību.

*Mēs nesarokojamies un izvairāmies no visa veida tiešas ķermeņa saskarsmes.

Riepu servisi un veikali ir pilnībā pieejami, un mēs esam ieviesuši zemāk norādītos pasākumus, lai jūsu apmeklējums būtu drošs:

*Mēs īpašu uzmanību pievēršam higiēnai automašīnās, kā arī papildus tam izmantojam cimdus, kad strādājam ar klientu automašīnām.

*Mūsu servisa pārstāvji nesēžas automašīnā vienlaicīgi ar klientu, bet ietur pienācīgu distanci.

         Tu vari būt pilnībā drošs, ka mēs uzņemamies atbildību par infekcijas riska samazināšanu mūsu telpās. Augstākā prioritāte ir sabiedrības, mūsu klientu un darbinieku veselība. Mēs rūpīgi sekojam līdzi situācijai, un esam gatavi īstenot papildu un vēl striktākus pasākumus, ja būs tāda nepieciešamība.

Nodrošinām arī bezkontakta piegādi.

         Arī Tev viss būs droši, ērti un mierīgi, ja izvēlēsies TavasRiepas.lv.

TavasRiepas.lv kolektīvs.

Citi jaunumi

Zvaniet

+371 22464323+37127233000 +37120533000