Autorizēties

Attēls
  • Pasūti šodien
    Saņem šodien
  • Piegāde visā Baltijā
  • 100% garantija
  • 100% nauda atpakaļ
  • Atgriez preci 14 dienu laikā

Jaunumi

Hakka garantija

Hakka garantija
2Oktobris2018

Hakka garantija - atlīdzība riepas bojājuma gadījumā.

Nokian Hakkapeliitta riepas ir izstrādātas speciāli ziemeļu reģionam, lai nodrošinātu drošu braukšanu jebkuros laika un ceļa apstākļos. Hakka garantija ir bezmaksas ieguvums mūsu klientiem, kas palīdzēs atgriezties Tev uz ceļa, ja gadīdies kāds nepatīkams pārsteigums.

Ja riepa, kas ir pareizi uzstādīta, normālas lietošanas laikā nejauši tiks sabojāta, tā tiks bez maksas aizstāta ar jaunu riepu jebkurā no Nokian Tyres riepu mazumtirdzniecības vietām, kas piedalās Hakka garantijas programmā Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā.

Kas ir jādara, ja riepa ir bojāta:

- nogādā riepu un pirkumu apliecinošu dokumentu pie mums. Mēs pārliecināsimies vai Hakka garantija joprojām ir spēkā un aizpildīsim inspekcijas pieprasījuma veidlapu. Ja riepa atbildīs visiem Hakka garantijas nosacījumiem, saņemsi jaunu atbilstošu Nokian Hakkapeliitta produktu.

- izmaksas, kas saistītas ar riepu montāžu, būs jāsedz pašam.

Nosacījumi un ierobežojumi, kas attiecas uz Hakka garantiju:

- Riepai jābūt pareizi uzstādītai uz diska, ievērojot ETRTO/STRO standartus.

- Riepa nedrīkst būt pārslogota. Tajā jābūt pareizam gaisa spiedienam.

- Riepa tiek lietota normālos apstākļos. Garantija neattiecas, ja riepas tiek izmantotas autosportā, uz glābšanas dienesta, neatliekamās medīcīniskās palīdzības vai tiem līdzīga autotransporta.

- Hakka garantija ir spēkā vienu gadu no pirkuma brīža. Protektora atlikums nedrīkst būt mazāks par 4mm. Garantija ir derīga tikai tam auto, kas norādīts Hakka garantija kvītī.

- Vandālisma un zādzības gadījumi neattiecas uz šo garantiju.

- Hakka garantija nesedz disku bojājumus un citus tiešus vai netiešus bojājumus.

- Hakka garantija nesedz radžu vai radžu radītus bojājumus.

 - Nekas no šeit uzskaitītajiem nosacījumiem nedrīkst tikt izmantots, lai ierobežotu pircēja likumiskās tiesības.

Hakka garantija ir spēkā šādiem Nokian Tyres ziemas riepu modeļiem, kas ir iegādāti laika periodā no 2018.gada 1. marta līdz 2019. gada 28. februārim:

Hakkapeliitta 8, Hakkapeliitta 9, Hakkapeliitta R2, Hakkapeliitta R3, Hakkapeliitta 8 SUV, Hakkapeliitta 9 SUV, Hakkapeliitta R2 SUV, Hakkapeliitta R3 SUV, Hakkapeliitta LT2, Hakkapeliitta C3, Hakkapeliitta CR3

 

 

Citi jaunumi

Zvaniet

+371 22464323+37127233000 +37120533000