Autorizēties

Attēls
  • Pasūti šodien
    Saņem šodien
  • Piegāde visā Baltijā
  • 100% garantija
  • 100% nauda atpakaļ
  • Atgriez preci 14 dienu laikā

Jaunumi

Ieplēstas riepas un nodiluši protektori: traģikomiski piemēri no CSDD tehniskās apskates stacijām

Ieplēstas riepas un nodiluši protektori: traģikomiski piemēri no CSDD tehniskās apskates stacijām
1Marts2019
Visiem Latvijā reģistrētiem spēkratiem regulāri ir jāveic tehniskā apskate Ceļu satiksmes un drošības direkcijā (CSDD). Viena no lietām, kas tehniskās apskates stacijās tiek pārbaudīta, ir riepu stāvoklis, un šeit jāpiezīmē, ka diemžēl Latvijā atrodas negodprātīgi autovadītāji, kas naivi cer izsprukt sveikā pat ar ļoti bēdīgā stāvoklī esošām riepām. Kādus kuriozus pieredzējuši CSDD tehnisko staciju darbinieki un kur meklēt patiesi labas riepas?
“Riepas ir jāmaina fiksi! Ja tu tās nemaini - ātrāk(i) debesīs tiksi!” - šādas pamācošas frāzes Latvijā populārie mūziķi no grupas “Musiqq” dziedāja, viesojoties komiķa Jāņa Skuteļa raidījumā “Pusnakts šovs septiņos”. Un tā ir tiesa - kvalitatīvas riepas ir viens no galvenajiem faktoriem, lai braukšana būtu droša un netiktu apdraudēts ne spēkrata šoferis, ne citi satiksmes dalībnieki.
 
Tomēr jāatzīst, ka Latvijā netrūkst šoferu, kas pret savu spēkratu tehnisko stāvokli izturas vieglprātīgi un nekautrējas pa ielām pārvietoties ar nodilušām un savu laiku nokalpojušām riepām.  
 
CSDD sabiedrisko attiecību speciālists Rolands Rumba norāda:  “Pilnībā saplēstas riepas un līdz kordiem nodiluši protektori - tā ir realitāte, ar kuru ikdienā nākas saskarties inspektoriem tehniskajā apskatē un reidos uz ceļa. Braukšana ar neatbilstošam riepām diemžēl ir arī daudzu avāriju iemesls, tāpēc šādu spēkratu dalība ceļu satiksmē ir īpaši bīstama!”  
 
Kā apliecinājumu teiktajam CSDD pārstāvis piedāvā ieskatu “spilgtākajos” piemēros no tehniskajām apskatēm un reidiem.
 
Tehniskā apskate mēdz sagādāt galvassāpes ne vien tiem šoferiem, kas taupa naudu uz riepām, bet arī tiem, kuru īpašumā ir smalkākas automašīnas. Tā, piemēram, 2016. gadā kāds Bugatti Veyron īpašnieks nevarēja iziet tehnisko apskati, jo šim modelim ziemas riepas nav paredzētas. Līdz ar to no 1.decembra līdz 1.martam ar šādu auto Latvijas satiksmē piedalīties nedrīkst.
 
Bet kādas riepas iegādāties, lai nebūtu jāraizējas par to kvalitāti un ražotāju? Pasaulē lielākais riepu ražotājs Bridgestone šai sezonai sagatavojis īpaši plašu riepu piedāvājumu, kas iekļauj arī izcilo Turanza T005 riepu modeli.
 
Tiem, kas vēlas vislabāko kontroli apgrūtinošos braukšanas apstākļos, Bridgestone Turanza T005 nodrošina savā klasē vislabāko bremzēšanu un saķeri pat mitrā un lietainā laikā.
 
Sākot ar pagriezieniem uz šosejas līdz neparedzētai bremzēšanai pilsētas apstākļos, autovadītāji var paļauties uz Bridgestone sniegumu, kas palīdzēs braucienam ritēt pārliecinoši, neatkarīgi no tā, uz kurieni ceļš vedīs.
 
Turanza T005 piemīt arī izcils riepas kalpošanas laiks un tās ir augstu novērtētas riepu marķējumā. Visa riepu līnija sniegumā uz slapja seguma atbilst A klasei un rites pretestība B klasei ES marķējumā. Turanza T005 riepas ir pieejamas arī ar integrētu DriveGuard Run flat tehnoloģiju (RFT) uz atsevišķiem izmēriem.
 
Bridgestone Turanza T005 pieejamas pie mums Rīgas un Ozolnieku servisa filiālēs ļoti plašā sortimentā un par ļoti pievilcīgām cenām. Sagatavojies vasaras sezonai ar Bridgestone Turanza T005! 


 

Citi jaunumi

Zvaniet

+371 22464323+37127233000 +37120533000