Autorizēties

Attēls
  • Pasūti šodien
    Saņem šodien
  • Piegāde visā Baltijā
  • 100% garantija
  • 100% nauda atpakaļ
  • Atgriez preci 14 dienu laikā

Jaunumi

Kormoran riepas – Eiropā radītas un tās tirgum paredzētas

Kormoran riepas – Eiropā radītas un tās tirgum paredzētas
11Augusts2022

Kormoran riepas – Eiropā radītas un tās tirgum paredzētas

Eiropas klimatisko apstākļu diapazons ir ļoti plašs. Kontinenta Dienvidos plaši sastopami vienmēr uzkarsuši ceļi, kas 350 dienas gadā ar mitrumu nesastopas. Turpretī Eiropas Ziemeļos, virs polārā loka, valda mūžīgs sasalums. Tāpēc Eiropas riepu ražotāju rokās ir sarežģīts uzdevums – radīt riepu klāstu, kas spēj pielāgoties iespējami skarbākajiem gan vasaras, gan ziemas apstākļiem. Ar īpaši izstrādātu protektora dizainu un gumijas sastāvu, kas nodrošina lielisku saķeri un samazina rites pretestību, Kormoran riepas ir lielisks risinājums visos gadalaikos – vai tā ir karstākā vasaras svelme, vai arī zobus stindzinošs sals.

KORMORAN PRODUKCIJA 

Michelin izsenis ir viens no atpazīstamākajiem riepu ražotājiem pasaulē. Tas ir pazīstams, galvenokārt, riepu augstās veiktspējas, braukšanas komforta un kvalitātes dēļ un lielu daļu šo īpašību tas devis arī savam meitas uzņēmumam – Kormoran. Lai arī Kormoran riepas pieejamas par līdz pat 70% zemāku cenu, nekā premium brendu riepas, tās veiktspējas ziņā atpaliek par ne vairāk kā 7%. Izskaidrojums tam ir zīmola rūpnīcas izvietojums Austrumeiropā, kur darbaspēks ir krietni lētāks. 

Kormoran riepas īpaši pazīst smagā transporta un autobusu riepu sektorā, kur kvalitātes standarti Eiropā ir īpaši augsti. Tas uzņēmuma patstāvīgi liek domāt par produkta pilnveidošanu, jo riepu tirgus ir piesātināts ar kvalitatīvu produkciju. Ražošanas koncentrēšana Austrumeiropā ir būtisks solis. Tas nodrošina to, ka, lai gan riepas ir augstas kvalitātes, tās joprojām ir lētākas kā vispārzināmi vidēji augstas kvalitātes riepu produkti Eiropā.

KORMORAN RIEPAS – KLUSA UN PATĪKAMA BRAUKŠANA

Kormoran ceļ vidējās klases latiņu, ja runājam par kvalitāti un veiktspēju katram transportlīdzekļa tipam. Kormoran riepas tiek ražotas kā lētāka alternatīva slavenajām Michelin riepām, reizē saglabājot Michelin riepu labās īpašības un uzticamību. Kvalitāte ir tā īpašība, kas raksturo Kormoran un to atspoguļo augstais nodilumizturības koeficients. Lieliska veiktspēja ir vēl viens faktors, kas raksturo šo brendu. Kormoran riepas piedāvā ne tikai gludu un vienmērīgu braukšanu, bet arī ilgtermiņā ļauj ietaupīt degvielu. Bieži, iegādājoties lētas riepas no nepazīstama ražotāja, pēc sezonas nākas secināt, ka riepas jau ir jāmaina. MMK Riepu servisa speciālisti uzsver, ka izvēloties Kormoran riepas, varat būt pārliecināti, ka šīs riepas spēs pilnvērtīgi nodrošināt savas funkcijas arī vairāk kā pēc vienas sezonas. Kormoran riepas nezaudē savas īpašības un ir noturīgas pret sakarsušu ceļa segumu, zemām temperatūrām un slapjiem ceļiem. Zīmols piedāvā gan vissezonas, gan atseviški vasaras un ziemas riepu modeļus. Ir grūti pieņemt lēmumu, ja ir tik daudz no kā izvēlēties, taču jūsu izvēle vienmēr būs lieliska ar Kormoran.

Kormoran SNOW ir 30. vietā no 777 ziemas riepām, pamatojoties uz Autobild 2021 un citu organizāciju veikto testu rezultātiem. Tas ir izgatavots kopumā 63 izmēros, no kuriem 165/65 R15 ir mazākais un 245/45 R18 lielākais. Kormoran ir Polijas zīmols un pieder Michelin grupai. Šī riepa testos tika izmantota 1 reizi, pirmā pārbaude veikta 2021. gadā. ES reitingi var sniegt interesantu pārskatu par pieejamajiem izmēriem - 100% Kormoran SNOW ir "C" saķere ar slapju ceļu un lielākā daļa (100%) izmēru ir " E" degvielas taupīšanas vērtējums. Troksnis ir spēcīga Kormoran SNOW kvalitāte - lielākajai daļai izmēru trokšņu līmeņa vērtības ir zemākas par vidējo - 98% no tiem rada 2db troksni, kas rada "a" vērtējumu. To var salīdzināt ar Polaris 5, kas ir Barum (Čehija) riepa un kuras vērtējums ir 69%, salīdzinot ar 30% attiecīgā Kormoran. 2021. gadā tika veikts bremzēšanas tests, kurā tika demonstrēts gan Barum Polaris 5, gan Kormoran SNOW, ko vadīja autobild 2021. gadā. Tas tika testēts ar VW Golf ar 205/55 R16 riepām. Uz slapja ceļa Barum apstājās no 80 km/h ātrāk nekā Kormoran - 36,1 m, turpretim vajadzēja 39,1 m, lai pilnībā apstātos.


 

Ikona “Apstiprināja kopiena”

Citi jaunumi

Zvaniet

+371 22464323+37127233000 +37120533000