Autorizēties

Attēls
  • Pasūti šodien
    Saņem šodien
  • Piegāde visā Baltijā
  • 100% garantija
  • 100% nauda atpakaļ
  • Atgriez preci 14 dienu laikā

Jaunumi

Izvēlamies Osram auto spuldzes.

Izvēlamies Osram auto spuldzes.
24Marts2020

Sveiks!

 

Lai gan jaunākie automašīnu modeļi dižojas ar tālredzīgi konstruētiem LED un pat lāzergaismas lukturiem, bet ksenona jeb gāzizlādes spuldzes nav retums pat desmitgadīgos auto, lielākā daļa autoparka joprojām izmanto vecās, labās halogēnspuldzes. Osram speciālo sēriju spuldzes ļauj iegūt krietni labāku apgaismojumu, vienlaikus nepārkāpjot satiksmes noteikumu un tehniskās apskates prasības kā tas neizbēgami notiek, aizstājot 55 vatu spuldzīti ar spožu «simtvatnieku» vai «ķīniešu ksenonu».

«Nakts lauzējs» tagad deg ilgāk

Osram speciālo spuldžu nemainīgs forvards jau gadus trīs ir Night Breaker Unlimited. Pateicoties īpaši izturīgam kvēldiegam un īpašam kolbas pārklājumam Night Breaker nodrošina pat par 110% labāku apgaismojumu, par 20% baltāku gaismu un par 40 metriem garāku gaismas kūli. «Unlimited» nosaukums parādījās pēc tam, kad Night Breaker spuldžu materiāli un konstrukcija tika pielāgoti ievērojami garākam darbmūžam nekā pirmā izlaiduma spuldzes. Lai gan Night Breaker Unlimited pieejams gandrīz visos populārākajos standartos, šīs spuldzes ieteicams izmantot tālās gaismas lukturos un lukturu sekcijās. Uzskatāms amatieru video ar Night Breaker Unlimited un standarta spuldžu salīdzinājumu:

Cool Blue - gandrīz kā īsts «ksenons»

Dažkārt pēc iespējas baltāka gaisma nav tikai drošības, bet arī stila jautājums. Šeit uz skatuves parādās Osram Cool Blue Intense. Par 20% augstāka gaismas intensitāte un līdz pat 4200 Kelvinu krāsu temperatūra dod vienmērīgu, ksenona starmešiem līdzīgu gaismu. Ja vizuālais tēls nav tik svarīgs, pietiek ar Osram Silverstar 2.0 vai Original Line spuldzēm, kas ir divreiz lētākas, turklāt to gaismas plūsma lumēnos ir apmēram tāda pati – 1300 – 1400 lm H7 tipa spuldzei. Gaišums kandelās gan ir augstāks Cool Blue Intense: ap 21 000 cd pret 13 000 – 16 000 lētāku sēriju spuldzēm. Jāņem gan vērā, ka jo augstāki ir rādītāji lm un cd, jo īsāks spuldzītes mūžs. Tiek uzskatīts, ka tumšā bezsniega laikā pa īstam labu apgaismojumu dod spuldzes, kuru gaišums ir virs 18 000 kandelām, bet 20 000 sasniedz un pārsniedz tikai topa modeļi. Spuldzei par divarpus eiro gabalā labākajā gadījumā būs 12 000 kandelas. Jebkurā gadījumā Osram Silverstar 2.0 nodrošina par 60% vairāk gaismas un par 20 metriem garāku gaismas kūli nekā standarta spuldzes, taču ir jūtami lētākas par Cool Blue, nemaz nerunājot par ekskluzīvajām Night Breaker Unlimited. Ja svarīgākais it tieši izmaksu aspekts, labāka izvēle būs Osram Ultra Life. Tās ir vienīgās spuldzes, kurām ražotājs dod trīs gadu garantiju (saglabājot pirkuma čeku), jo arī pašu spuldžu mūžs ir pat trīs reizes garāks nekā standarta spuldzēm.

Osram Xenarc triumfē Auto Bild testā

Osram speciālo sēriju spuldzes pieejamas arī ksenona spuldžu kategorijā. Viens no apspriestākajiem sezonas modeļiem ir Night Braker Unlimited Xenarc, kas ieguvis augstāko novērtējumu «ļoti labi» vācu žurnāla Auto Bild gāzizlādes spuldžu testā. Osram spuldzes slavētas ne vien par gaismasspēju, bet arī labām pretapžibināšanas īpašībām, kas ne vienmēr raksturīgas mazpazīstamu ražotāju «ksenoniem». Tā kā vadošo ražotāju ksenona spuldzes ir dārgas, it sevišķi, ja nāk no speciālajām sērijām, kārdinājums aizstāt tās ar ko desmitreiz lētāku ir liels. Auto Bild testā noskaidrojās, ka arī to gaišums ir desmit reizes mazāks. Ja, piemēram, Osram Night Breaker Xenarc tas ir 130 563 cd, tad Limastar Superwhite Vision - tikai 16 590 cd, kas ir pat mazāk nekā labākajām halogēna spuldzēm. Jāpiezīmē, ka arī otro vietu ksenona spuldžu salīdzinošajā testā (Auto Bild Nr.43, 23.10.2015) ieņēma Osram ražojums - Cool Blue Intense Xenarc. 

Uz vietas plašs Osram spuldzīšu klāsts. Piedāvājam tās arī nomainīt no 3 Eur/gb.

 

Ērti pieteikties pakalpojumam šeit!

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, mūsu kontakti šeit!

Ar citiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un to cenrādi var iepazīties šeit!

 

 

Arī Tev viss būs viegli, ērti un mierīgi, ja izvēlēsies TavasRiepas.lv.

TavasRiepas.lv kolektīvs.

 

 

Citi jaunumi

Zvaniet

+371 22464323+37127233000 +37120533000