Autorizēties

Attēls
  • Pasūti šodien
    Saņem šodien
  • Piegāde visā Baltijā
  • 100% garantija
  • 100% nauda atpakaļ
  • Atgriez preci 14 dienu laikā

Jaunumi

Piederumi diskiem- skrūves, uzgriežņi, flanči, gredzeni, drošības skrūves.

Piederumi diskiem- skrūves, uzgriežņi, flanči, gredzeni, drošības skrūves.
17Marts2020

Sveiks!

Tavasriepas.lv plašā klāstā piedāvā automašīnu disku skrūves un uzgriežņus, kā arī drošības skrūves, disku centrējošos gredzenus, disku centra vāciņus, disku starplikas un flančus.

Skrūves un uzgriežņi.

Piedāvājam augstas kvalitātes, Itālijā ražotās, BIMEC firmas skrūves un uzgriežņus.

Daudziem autovadītājiem skrūves ir un paliek vienkārši skrūves un ar ko tad viņas atšķiras, zina vien retais. Galvenās atšķirības starp skrūvēm vai uzgriežņiem ir vītnes biezums, vītnes gājiens, vītnes garums. Taču ir vēl citas būtiskas atšķirības, kā sēžas vietas forma un atslēgas galviņas izmērs.

Mūsu pieredzējušie darbinieki piemeklēs tieši tavam automašīnai atbilstošākās skrūves vai uzgriežņus, lai jūsu automašīnas vieglmetāla vai dzelzs diski tiktu pieskrūvēti droši un precīzi. Nepareizi izvēlētas skrūves vai uzgriežņi var apdraudēt autovadītāja drošību un radīt bīstamas un problemātiskas situācijas, kā piemēram, riteņi braucot var atskrūvēties vai diski var tik neatgriezeniski sabojāti.

Uzgriežņu un skrūvju piedāvājums ir apskatāms mūsu interneta veikalā: https://www.tavasriepas.lv/skruves

Drošības skrūves un uzgriežņi. 

Drošības skrūves vai uzgriežņi ir paredzēti automašīnas riteņu aizsardzībai pret zagļiem. Ja automašīnas diski būs aprīkoti ar šāda veida skrūvēm, garnadžiem būs krietni grūtāk šos diskus nozagt. Šīs drošības skrūves var atskrūvēt tikai ar tām paredzētu speciālu atslēgu. Līdzīgi kā tiek aizslēgtas mājokļa durvis, ar atslēgu, kura ir tikai mājokļa saimniekam. Ir dažāda veida drošības skrūves un uzgriežņi, ar vienkāršāku un ar sarežģītāku uzbūvi. Ir bijuši gadījumi, kad automašīnas īpašnieks ir nozaudējis drošības skrūves atslēgu, tad gan priekšā ir sarežģīts un laikietilpīgs pasākums, lai šo skrūvi izskrūvētu ārā.

Disku centrējošie gredzeni.

Ir situācijas, kad automašīnas diska centra diametrs ir lielāks par automašīnas riteņu rumbas diametru. Šādos gadījumos starpību ir jākompensē ar disku centrējošo gredzenu palīdzību. Disku un auto riteņu rumbas centra diametru neatbilstība ir bīstama, jo disks pie automašīnas turas vien ar riteņu skrūvju palīdzību, tas neturas pie riteņu rumbas, tādejādi palielinot slodzi uz skrūvēm. Tas palielina iespēju braukšanas laikā riteni pazaudēt. Papildus tam, šis trūkums var radīt diskomfortu jeb stūres un automašīnas vibrāciju braukšanas laikā, jo diski pietiekami precīzi neiecentrējas uz riteņu rumbas.

Mūsu servisa speciālisti pārbaudīs un vajadzības gadījumā precīzi piemeklēs tavai automašīnai nepieciešamos disku centrējošos gredzenus.

Disku centrējošo gredzenu piedāvājums ir apskatāms šeit: https://www.tavasriepas.lv/gredzeni

Flanči un disku starplikas.

Flanči un disku starplikas ir domātas, lai izmainītu disku novietojumu, izbīdījumu riteņu arkā. Vienkāršāk sakot- lai izbīdītu diskus vairāk uz ārpusi.

Lielākoties tas tiek darīts lai uzlabotu automašīnas vizuālo izskatu, taču ir arī situācijas, kad tas ir jādara lai automašīnai varētu uzstādīt vēlamā izmēra un platuma diskus. Uzstādot automašīnai flančus, ir jārēķinās arī ar to, ka būs nepieciešamas garākas skrūves.

Flanču piedāvājums ir apskatāms šeit: https://www.tavasriepas.lv/flanci

Labprāt konsultēsim un ieteiksim labāko risinājumu! Pieteikties servisa apmeklējumam!

Arī Tev viss būs viegli, ērti un mierīgi, ja izvēlēsies TavasRiepas.lv.

TavasRiepas.lv kolektīvs.

 

Citi jaunumi

Zvaniet

+371 22464323+37127233000 +37120533000