Autorizēties

Attēls
  • Pasūti šodien
    Saņem šodien
  • Piegāde visā Baltijā
  • 100% garantija
  • 100% nauda atpakaļ
  • Atgriez preci 14 dienu laikā

Jaunumi

Nokian Hakkapeliitta

Nokian Hakkapeliitta
9Oktobris2018

Īsumā pastāstīsim par visiem aktuālajiem Hakkapeliitta modeļiem. Uz tiem attiecas Hakka garantija !

Nokian Hakkapeliitta R3 (Jaunums)

Jaunā bezradžu Nokian Hakkapeliitta R3 ziemas riepa ar savu plašo izmēru klāstu ir izcils pārinieks mūsdienīgām automašīnām, ieskaitot hibrīda un elektro automašīnas. Tā pielāgojas visām laikapstākļu pārmaiņām, sniedzot nepārtrauktu saķeri un padarot auto vadīšanu kontrolējamu, precīzu un baudāmu. Nokian Hakkapeliitta R3 ir teicama izvēle auto vadītājiem, kas visaugstāk vērtē pirmklasīgu drošību, neatkārtojamu braukšanas komfortu un zaļāku pārvietošanos. Nokian Hakkapeliitta 3 raksturo izcila saķere un vadāmība uz ledus un sniega, maksimāls braukšanas komforts jebkuros ziemas apstākļos, zemāks degvielas patēriņš.

Nokian Hakkapeliitta R3 SUV (Jaunums)

Nokian Hakkapeliitta R3 SUV ziemas riepa ir izstrādāta augstas veiktspējas apvidus automašīnām, nodrošinot baudāmas braukšanas sajūtas un tik ļoti nepieciešamo stabilitāti. Bezradžu Nokian Hakkapeliitta R3 SUV ir aprīkota ar aramīda sānmalām, kas aizsargā riepu pret triecieniem un griezumiem, sniedzot auto vadītājiem lielāku sirdsmieru. Nokian Hakkapeliitta R3 SUV raksturo pirmklasīga saķere un stabila vadāmība uz ledus un sniega, baudāmas braukšanas sajūtas, aramība pastiprinātas sānmalas ekstremālai izturībai.

Nokian Hakkapeliitta 9 - dubulto radžu tehnoloģija!

Jaunā Nokian Hakkapeliitta 9 radžotā ziemas riepa pielāgojas jebkuriem ziemas apstākļiem profesionāli un sabalansēti. Par pamatu šai principiāli jaunajai riepai tiek izmantots Nokian Tyres patentēts koncepts ar divu tipu pretslīdēšanas radzēm. Radzes uz riepas ārējām malām rūpējas, lai braukšānas laikā vadītājs būtu pasargāts no sānslīdes. Savukārt, radzes riepas protektora centrā pastiprina vilkmi vai bremzēšanu. Nokian Hakkapeliitta 9 SUV ir speciāli pielāgota apvidus automašīnām un to sānmalas ir pastiprinātas ar aramīda šķiedrām, padarot riepu vēl drošāku un izturīgāku pret bojājumiem. Nokian Hakkapeliitta 9 raksturo unikāla radžošanas koncepcija, zems degvielas patēriņš un trokšņu līmenis, stabila un precīza vadāmība.

Nokian Hakkapeliitta C3 - saķere profesionāļiem.

Komerctransporta riepas Nokian Hakkapeliitta C3 atvieglo profesionālu pārvadātāju ikdienu. Šīs izturīgās radžotās riepas veiksmīgi tiek galā ar skarbiem ziemas apstākļiem. Papildus līdzsvarotai ziemas saķerei, kas ir gandrīz kā sinonīms Hakkapeliitta zīmolam, riepa nodrošina arī stabilu vadāmību. Šo riepu sānmalas pastiprinātas ar aramīda šķiedrām, padarot to īpaši izturīgu. Nokian Hakkapeliitta C3 raksturo izcila saķere ziemas apstākļos, izturība, zema rites pretestība un precība vadāmība pat pie lielām slodzēm.

Nokian Hakkapeliitta CR3 - komforts profesionāļiem.

Šī izturīgā riepa ļauj taupīt degvielu gan ar slideniem krustojumiem pilnās pilsētās, gan ar dziļu sniegu klātos lauku ceļos. Papildus zemai rites pretestībai CR3 izceļas ar teicamu vadāmību uz ledus, sniega un slapja ceļa seguma. Šo riepu sānmalas pastiprinātas ar aramīda šķiedrām, padarot to īpaši izturīgu. Nokian Hakkapeliita CR3 raksturo izcila saķere ziemā, slavējama nodilumizturība, akustiskais komforts, degvielas ekonomija un draudzīgums videi.

Nokian Hakkapeliitta LT2 - spēks un stabilitāte prasīgam braucējam.

Nokian Hakkapeliitta LT2 ziemas riepa apvieno bezkompromisa saķeri un izcilu izturību. Šis jaunais, īpaši SUV automašīnām radītais produkts ir drošs un viegls ikdienas lietošanā gan uz ledainiem, gan sniegiem klātiem ceļiem, Riepas duālā konstrukcija ir piemērota pilnpiedziņas automašīnu, pikapu un mikroautobusu paaugstinātai slodzei. Šo riepu sānmalas pastiprinātas ar aramīda šķiedrām, padarot to īpaši izturīgu. Nokian Hakkapeliitta LT2 raksturo īpaši stabila braukšana ziemas apstākļos, lieliska saķere un izcili vadāmības rādītāji.

Aprīko savu auto ar Nokian Hakkapeliitta saimes riepām un nešaubies par drošību pat visskarbākajos ziemas apstākļos! Mēs, TavasRiepas.lv komanda, izmantojam un iesakām šīs riepas!

Citi jaunumi

Zvaniet

+371 22464323+37127233000 +37120533000